شما اینجا هستید: صفحه اصلی » مجله » تنظیمات Sms Data Sending در ردیاب خودرو تلتونیکا

تنظیمات Sms Data Sending در ردیاب خودرو تلتونیکا
تنظیمات Sms Data Sending در ردیاب خودرو تلتونیکا
(5) 1 vote

یکشنبه 09 اردیبهشت 1397

یکی از قسمت های مهم تنظیم در ردیاب های تلتونیکا جهت ارسال پیامک از سمت ردیاب به مخاطب sms data sending می‌باشد که در شکل زیر محیط کانفیگ آن را مشاهده می‌فرمایید.

Disable: با روشن کردن این قسمت در کانفیگوراتور باعث غیر فعال نمودن ارسال پیامک دیتا می‌شوید.

Enable: با روشن کردن این قسمت در کانفیگوراتور باعث فعال نمودن ارسال پیامک دیتا می‌شوید.

Data Send Number: در این قسمت شماره همراه کاربر را وارد می‌کنید و در صورتی که ردیاب اقدام به ارسال داده داشت به این شماره اطلاعتش را ارسال میکند.

SMS Commands: زمانی که میخواهیم از طریق پیامک پارامتری را تغییر دهیم یا دستوری را به ردیاب خودرو ارسال کنیم باید برای ورود نام کاربری و کلمه عبور(login , password) به ردیاب بدهیم که در صورت ثبت نام در نرم افزار و وارد کردن دستگاه در نرم افزار نام کاربری مخصوصی برای دستگاه تعریف می‌نماید که ثبت می‌شود و کلمه عبور اختیاری می‌باشد.

Login: نام کاربری ردیاب که برای وارد کردن دستور پیامکی و ارتباط با آن به این پارامتر نیاز داریم در غیر این صورت دستور ارسال و دریافت از سمت ردیاب نیز عکس العملی برای پاسخ انجام نمی‌دهد.

Password: پس از تنظیم پسورد برای ردیاب شما باید برای ارتباط با آن حتما این پارامتر را در نظر داشته باشید که در غیر اینصورت ردیاب به پیامک شما پاسخ نمی‌دهد.

SMS Event Time Zone: ست کردن زمان کلی برای پیامک دستگاه که به صورت پیش فرض تعریف می‌شود.

آخرین بررسی‌ها

حالت ذخیره انرژی در ردیاب خودرو تلتونیکا

چهارشنبه 05 اردیبهشت 1397
حالت ذخیره انرژی در ردیاب خودرو تلتونیکا
(5) 1 vote

برای ذخیره انرژی و کاهش مصرف در ردیاب خودرو تلتونیکا سه حالت متنوع موجود است که عبارتند از : GPS Sleep، Deep Sleep، Online Deep Sleep. GPS Sleep: این حالت...

سناریو GREEN DRIVING در ردیاب های خودرویی تلتونیکا مدل های FMB920 و FMB900

دوشنبه 20 فروردین 1397
سناریو GREEN DRIVING در ردیاب های خودرویی تلتونیکا مدل های FMB920 و FMB900
(5) 2 votes

سناریو رانندگی سبز(green driving) در این دسته از ردیاب های تلتونیکا جهت ایمنی سرنشینان خودرو و حفظ جان آنها در مقابل حوادث ایجاد شده است که با اتصال به ماهواره...

تنظیمات سیستمی‌در ردیاب‌های تلتونیکا مدل‌های fmb920 و fmb900

سه شنبه 07 فروردین 1397
تنظیمات سیستمی‌در ردیاب‌های تلتونیکا مدل‌های fmb920 و fmb900
(5) 1 vote

یکی از مهمترین قسمت‌های تنظیم ردیاب‌های خودرویی تلتونیکا قسمت تنظیمات سیستمی‌ردیاب می‌باشد که در این مقاله به اختصار قسمت‌های متعدد این تنظیمات را در کانفیگوراتور توضیح خواهیم داد: System setting:...