شما اینجا هستید: صفحه اصلی » مجله » عرضه صفحه کلید هاب مایکروسافت برای آیفون
۲۰۱۳-iphone5s-silver_GEO_US

عرضه صفحه کلید هاب مایکروسافت برای آیفون
عرضه صفحه کلید هاب مایکروسافت برای آیفون
(4) 1 vote

یکشنبه 22 فروردین 1395

مایکروسافت اولین برنامه صفحه کلید خود را برای کاربران آیفون عرضه کرد. این نسخه نسبت به نسخه طراحی شده برنامه Hub keyboard برای ویندوز فون دارای تفاوت‌هایی است.

به گزارش ایتنا از فارس، مایکروسافت نسخه اندرویدی این برنامه صفحه کلید را در ماه فوریه گذشته روانه بازار کرده بود که مورد توجه قرار گرفته بود.

یکی از مهم‌ترین مزایای این برنامه تسهیل به اشتراک‌گذاری اسناد آفیس و ذخیره‌سازی آنها در فضای کلود است. از Hub keyboard می‌توان برای به اشتراک‌گذاری فهرست تماس و دسترسی به clipboard هم استفاده کرد.

بدیهی است که نسخه iOS این برنامه به علت محدودیت‌های اعمال شده توسط اپل از همه امکانات نسخه اندرویدی برخوردار نیست. به عنوان نمونه نسخه آیفون به جای ارائه فهرستی از تمامی متون کپی شده قبلی تنها چند متن آخر کپی شده را نمایش می‌دهد. سپس شما می‌توانید دکمه‌ای را برای paste کردن مطالب در سند، ایمیل یا چت خود بفشارید.

کشیدن و به اشتراک‌گذاری URL ها برای اسناد Office 365 که در OneDrive و SharePoint ذخیره شده‌اند یا ذخیره‌سازی آنها در گوشی از جمله دیگر امکانات این برنامه است.

قابلیت ترجمه متون به زبان‌های مختلف هم که در نسخه اندرویدی وجود دارد در این نسخه افزوده نشده است. استفاده از اکثر امکانات این برنامه هم مستلزم ورود به حساب کاربری Office 365است.

 

منبع : ایتنا

آخرین بررسی‌ها

مازراتی تا سال ۲۰۲۰ خودروی برقی می‌سازد

شنبه 17 مهر 1395
مازراتی تا سال ۲۰۲۰ خودروی برقی می‌سازد
(4) 4 votes

OK1MKP9435 «مازراتی»، شرکت خودروسازی ایتالیایی لوکس (زیرمجموعه فیات کرایسلر) می‌خواهد تا سال ۲۰۲۰ خودروی الکتریکی بسازد. این دومین خودروی برقی از شرکت مادر مازراتی به حساب می‌‌آید. خبر خودروی برقی مازراتی...

رئیس سازمان فضایی: استفاده از ماهواره برای تشخیص و مهار آتش سوزی

دوشنبه 29 شهریور 1395
رئیس سازمان فضایی: استفاده از ماهواره برای تشخیص و مهار آتش سوزی
(3) 4 votes

۸eed440f-8088-47fa-ad09-3110db093ef1 رئیس سازمان فضایی اعلام کرد که از ماهواره‌ها برای تشخیص و مهار آتش‌سوزی‌ها استفاده خواهد شد. محسن بهرامی اعلام کرد: «باید تولید برخی فناوری‌ها در داخل انجام شود و دیگر...

۵ خودروی برتر از نظر فناوری های پیشرفته

دوشنبه 29 شهریور 1395
۵ خودروی برتر از نظر فناوری های پیشرفته
(5) 2 votes

a0bbe1a4-7ce0-4238-8245-55ee07be3467 در اینجا با ۵ خودرو آشنا خواهید شد که بیشترین بهره را از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ی جدید برده‌اند. در سال ۲۰۱۶ شاهد هستیم که مردم با بسیاری از تکنولوژی‌های جدید مواجه...