شما اینجا هستید: صفحه اصلی » مجله » عرضه صفحه کلید هاب مایکروسافت برای آیفون
۲۰۱۳-iphone5s-silver_GEO_US

عرضه صفحه کلید هاب مایکروسافت برای آیفون
عرضه صفحه کلید هاب مایکروسافت برای آیفون
(4) 1 vote

یکشنبه 22 فروردین 1395

مایکروسافت اولین برنامه صفحه کلید خود را برای کاربران آیفون عرضه کرد. این نسخه نسبت به نسخه طراحی شده برنامه Hub keyboard برای ویندوز فون دارای تفاوت‌هایی است.

به گزارش ایتنا از فارس، مایکروسافت نسخه اندرویدی این برنامه صفحه کلید را در ماه فوریه گذشته روانه بازار کرده بود که مورد توجه قرار گرفته بود.

یکی از مهم‌ترین مزایای این برنامه تسهیل به اشتراک‌گذاری اسناد آفیس و ذخیره‌سازی آنها در فضای کلود است. از Hub keyboard می‌توان برای به اشتراک‌گذاری فهرست تماس و دسترسی به clipboard هم استفاده کرد.

بدیهی است که نسخه iOS این برنامه به علت محدودیت‌های اعمال شده توسط اپل از همه امکانات نسخه اندرویدی برخوردار نیست. به عنوان نمونه نسخه آیفون به جای ارائه فهرستی از تمامی متون کپی شده قبلی تنها چند متن آخر کپی شده را نمایش می‌دهد. سپس شما می‌توانید دکمه‌ای را برای paste کردن مطالب در سند، ایمیل یا چت خود بفشارید.

کشیدن و به اشتراک‌گذاری URL ها برای اسناد Office 365 که در OneDrive و SharePoint ذخیره شده‌اند یا ذخیره‌سازی آنها در گوشی از جمله دیگر امکانات این برنامه است.

قابلیت ترجمه متون به زبان‌های مختلف هم که در نسخه اندرویدی وجود دارد در این نسخه افزوده نشده است. استفاده از اکثر امکانات این برنامه هم مستلزم ورود به حساب کاربری Office 365است.

 

منبع : ایتنا

آخرین بررسی‌ها

راهنمای دستورات getver و ggps

چهارشنبه 02 اسفند 1396
راهنمای دستورات getver و ggps
(5) 1 vote

photo_2018-02-18_09-29-48 getver: در ردیاب‌های B9XX تلتونیکا، با استفاده از این دستور می‌توانید مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ردیاب را مشاهده کنید. قالب کلی فرمان به صورت زیر است: <smslogin><space><password><space>getver مثالی از ارسال...

راهنمای دستورات setdigout و readio

یکشنبه 29 بهمن 1396
راهنمای دستورات setdigout و readio
(5) 1 vote

photo_2018-02-18_09-29-48 setdigout: با استفاده از این دستور شما می توانید خروجی دیجیتال را روشن و خاموش کنید و باعث خاموش و روشن شدن دستگاه شوید. (تنظیم زمان اعمال این خروجی قابل...

معرفی سرویس‌های دوره‌ای‌ در سامانه آنتایم

چهارشنبه 25 بهمن 1396
معرفی سرویس‌های دوره‌ای‌ در سامانه آنتایم
(5) 1 vote

motor-cramlington یکی از کاربردی‌ترین خدمات سامانه آنتایم، مدیریت سرویس‌های دوره‌ای همانند تعویض روغن، تعویض تسمه‌تایم، تمدید بیمه شخص ثالث و… است. کاربران می‌توانند زمان انجام این سرویس‌ها را در سیستم ثبت...