شما اینجا هستید: صفحه اصلی » مجله » مایکروسافت با همکاری سایر شرکت‌ها به دنبال استاندارد کردن پشتیبانی از Microsoft Pen است
microsoft pen

مایکروسافت با همکاری سایر شرکت‌ها به دنبال استاندارد کردن پشتیبانی از Microsoft Pen است
مایکروسافت با همکاری سایر شرکت‌ها به دنبال استاندارد کردن پشتیبانی از Microsoft Pen است
(5) 1 vote

دوشنبه 27 اردیبهشت 1395

قلم‌های استایلوس و هوشمند در محصولاتی چون رایانه‌ها، تبلت‌ها و حتی گوشی‌های هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما معمولا هرکدام از این قلم‌ها ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود را دارند. حال مایکروسافت با همکاری سایر شرکت‌ها به دنبال ایجاد یک استاندارد برای تولید چنین قلم‌های است.

مایکروسافت چند اسلاید از رویداد اخیر WinHec منتشر کرده که در آن اطلاعاتی در مورد پشتیبانی از استاندارد Microsoft Pen در نسخه‌ی Anniversary ویندوز ۱۰ بیان شده است.

مایکروسافت قابلیت‌های لازم برای پشتیبانی از استاندارد Microsoft Pen را اعلام کرده که در واقع مربوط به قلم‌های است که با کیت‌های آزمایشگاهی سخت‌افزاری این کمپانی تست شده‌اند، تا دقیقا با استاندارهای مد نظر ردموندی‌ها همخوانی داشته باشند.

هدف این است که بیشتر تولیدکنندکان، قلم‌هایی با کیفیت بسیار بالا و با کارایی مناسب و نیز قیمت مقرون به صرفه را بسازند. همچنین این استاندارد باعث می‌شود بتوان از قلم‌های هر محصول در سایر دستگاه‌ها نیز استفاده کرد.

در این مورد مایکرسافت با شرکت‌های بزرگی چون Wacom کار می‌کند و قلم‌هایی که این شرکت در نتیجه‌ی این همکاری تولید خواهد کرد، علاوه بر پشتیبانی از استاندارهای داخلی Wacom، از Microsoft Pen نیز پشتیبانی می‌کند.

microsoft pen support

مایکروسافت همچنین شبیه‌سازهایی از قلم‌ مورد نظر خود و ویژگی‌های لمسی آن منتشر کرده که به نظر می‌رسد این قابلیت‌ها را فقط در محصولاتی ببینیم که سخت‌افزار مورد نیاز برای پشتیبانی این چنین ویژگی‌هایی را داشته باشند.

این کمپانی اعلام کرد، کاربرانی که از قلم‌های ۲ کاره در دستگاه‌ها و تبلت‌ها استفاده کرده‌اند رضایت بیشتری از این محصولات داشته‌اند. به همین دلیل انتظار می‌رود که از طریق تولید چنین قلم‌هایی، فروش تولیدکنندگان آن‌ها نیز افزایش داشته باشد.

نظر شما در مورد استاندارد Microsoft Pen چیست؟

منبع : زومیت

آخرین بررسی‌ها

راهنمای دستورات getver و ggps

چهارشنبه 02 اسفند 1396
راهنمای دستورات getver و ggps
(5) 1 vote

photo_2018-02-18_09-29-48 getver: در ردیاب‌های B9XX تلتونیکا، با استفاده از این دستور می‌توانید مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ردیاب را مشاهده کنید. قالب کلی فرمان به صورت زیر است: <smslogin><space><password><space>getver مثالی از ارسال...

راهنمای دستورات setdigout و readio

یکشنبه 29 بهمن 1396
راهنمای دستورات setdigout و readio
(5) 1 vote

photo_2018-02-18_09-29-48 setdigout: با استفاده از این دستور شما می توانید خروجی دیجیتال را روشن و خاموش کنید و باعث خاموش و روشن شدن دستگاه شوید. (تنظیم زمان اعمال این خروجی قابل...

معرفی سرویس‌های دوره‌ای‌ در سامانه آنتایم

چهارشنبه 25 بهمن 1396
معرفی سرویس‌های دوره‌ای‌ در سامانه آنتایم
(5) 1 vote

motor-cramlington یکی از کاربردی‌ترین خدمات سامانه آنتایم، مدیریت سرویس‌های دوره‌ای همانند تعویض روغن، تعویض تسمه‌تایم، تمدید بیمه شخص ثالث و… است. کاربران می‌توانند زمان انجام این سرویس‌ها را در سیستم ثبت...