شما اینجا هستید: صفحه اصلی » مجله » معرفی سرویس‌های دوره‌ای‌ در سامانه آنتایم
motor-cramlington

معرفی سرویس‌های دوره‌ای‌ در سامانه آنتایم
معرفی سرویس‌های دوره‌ای‌ در سامانه آنتایم
(5) 1 vote

چهارشنبه 25 بهمن 1396
یکی از کاربردی‌ترین خدمات سامانه آنتایم، مدیریت سرویس‌های دوره‌ای همانند تعویض روغن، تعویض تسمه‌تایم، تمدید بیمه شخص ثالث و… است. کاربران می‌توانند زمان انجام این سرویس‌ها را در سیستم ثبت یا مشاهده کرده و یا با تنظیم معیار انجام آن سرویس که می‌تواند برحسب زمان یا مسافت باشد، در داشبورد زمان یا مسافت باقیمانده تا سرویس بعدی را مشاهده کنند. گفتنی است زمان باقیمانده در هر روز یک واحد کاهش یافته و مسافت باقیمانده بر حسب مسافت طی شده ای که ردیاب ارسال می‌کند تا دو رقم بامعنی نمایش داده می‌شود.
برای مدیریت، ثبت و مشاهده سرویس‌های انجام شده می‌توانید از بخش خدمات در اپ موبایل استفاده کنید.
m_6_1

مدیریت هشدار سرویس‌ها

توجه‌: این بخش تنها توسط سرگروه قابل مشاهده است

m_6_2

نرم‌افزار بگونه‌ای طراحی و برنامه‌ریزی شده است که انجام سرویس دوره‌ای بر حسب زمان (روز) و بر حسب مسافت ( کیلومتر ) قابل تعریف است. جهت ثبت معیار (زمان /مسافت) محاسبه تاریخ انجام سرویس از قسمت “مدیریت هشدار سرویس” گزینه “افزودن هشدار سرویس” را انتخاب نمایید. مثلاً می‌توانید سرویس لنت ترمز را بر 60 روز تنظیم نمایید. برای این منظور می‌توانید با انتخاب سرویس دوره‌ای مورد نظر (تعویض روغن موتور)، (با لمس نام سرویس، منوی کشویی سرویس‌های دوره‌ای مختلف باز می‌شود) زمان انجام سرویس دوره‌ای بر حسب زمان را “تیک” زده و عدد 60 را در این قسمت تایپ نمایید و در نهایت گزینه “تایید” را انتخاب کنید.

m_6_3

در صورتی که می‌خواهید سرویس ثبت شده قبلی را ویرایش کنید کافیست از لیست روی سرویس مورد نظر کلید نمایید تا فرمی همچون فرم افزودن هشدار سرویس برای آن باز شود.

ثبت سرویس جدید

فرض کنید امروز برای تعویض روغن مراجعه می‌کنید و پس از اتمام این سرویس می‌خواهید در گوشی هوشمند خود تاریخ تعویض این سرویس را ثبت نمایید تا آنتایم بتواند تاریخ سرویس دوره‌ای بعدی را به شما اعلام کند.

m_6_4

برای این منظور ابتدا از بخش خدمات گزینه “ثبت سرویس جدید” را انتخاب کنید و از موارد موجود هر کدام که تمایل دارید آنتایم به شما یادآوری کند را “تیک” زده و در نهایت گزینه “ثبت” را انتخاب نمایید.
با انجام این عملیات نرم‌افزار در صورت وجود معیارهای زمان و مسافت برای این سرویس‌ها، زمان و مسافت پیموده در سرویس‌های انجام شده ریست شده و به مقدار تنظیمات برخواهند گشت.

سرویس‌های انجام شده

برای مشاهده سرویس‌های انجام شده برای هر سرویس کافیست در این بخش نام سرویس را لمس کرده تا گزارشی از سرویس‌های انجام شده مربوط به آن دریافت کنید.

m_6_5m_6_6

هشدار سررسید خدمات

با فعال کردن این گزینه در بخش امکانات » هشدارها، در صورت فرارسیدن سررسید یکی از خدمات آنتایم به شما هشدار خواهد داد.

گزارش‌گیری از خدمات

در پنل وب سامانه آنتایم این قابلیت پیش‌بینی شده که کاربر این گزارش به ارائه خلاصه ای از خدمات ارائه شده بر روی خودروهای کاربر در یک بازه زمانی خاص می‌پردازد.

ورودی‌های زیر توسط کاربر قابل تنظیم است:

  • ردیاب (با قابلیت تکمیل خودکار). در صورتی که ردیاب وارد نشود، همه ردیاب‌هایی که کاربر عضو آن‌هاست در خروجی نمایش داده ‌می‌شود.
  • تاریخ شروع و پایان بازه انتخابی

پس از زدن دکمه جستجو، ردیف یا لیستی در برگیرنده اطلاعات خدمات ردیاب یا ردیاب‌های انتخابی کاربر، در خروجی نمایش داده می‌شود.
اطلاعات زیر برای هر خدمت نمایش داده می‌شود.

  • شناسه ردیاب
  • نام سرویس ارائه شده
  • تعداد انجام شده در بازه زمانی تعریف شده
  • زمان آخرین سرویس انجام شده در بازه زمانی تعریف شده
  • زمان باقیمانده تا سرویس بعدی (در صورتی که توسط سرگروه در کلاینت موبایل فعال شده باشد.)
  • مسافت باقیمانده تا سرویس بعدی (در صورتی که توسط سرگروه در کلاینت موبایل فعال شده باشد.)

Screenshot-2018-2-13 GPTEL - سامانه ردیابی ‌جی‌پی‌تل

آخرین بررسی‌ها

راهنمای دستورات getver و ggps

چهارشنبه 02 اسفند 1396
راهنمای دستورات getver و ggps
(5) 1 vote

photo_2018-02-18_09-29-48 getver: در ردیاب‌های B9XX تلتونیکا، با استفاده از این دستور می‌توانید مشخصات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ردیاب را مشاهده کنید. قالب کلی فرمان به صورت زیر است: <smslogin><space><password><space>getver مثالی از ارسال...

راهنمای دستورات setdigout و readio

یکشنبه 29 بهمن 1396
راهنمای دستورات setdigout و readio
(5) 1 vote

photo_2018-02-18_09-29-48 setdigout: با استفاده از این دستور شما می توانید خروجی دیجیتال را روشن و خاموش کنید و باعث خاموش و روشن شدن دستگاه شوید. (تنظیم زمان اعمال این خروجی قابل...

مازراتی تا سال ۲۰۲۰ خودروی برقی می‌سازد

شنبه 17 مهر 1395
مازراتی تا سال ۲۰۲۰ خودروی برقی می‌سازد
(3.8) 5 votes

OK1MKP9435 «مازراتی»، شرکت خودروسازی ایتالیایی لوکس (زیرمجموعه فیات کرایسلر) می‌خواهد تا سال ۲۰۲۰ خودروی الکتریکی بسازد. این دومین خودروی برقی از شرکت مادر مازراتی به حساب می‌‌آید. خبر خودروی برقی مازراتی...