شما اینجا هستید: صفحه اصلی » مجله » معرفی سرویس‌های دوره‌ای‌ در سامانه ردیابی خودرو آنتایم

معرفی سرویس‌های دوره‌ای‌ در سامانه ردیابی خودرو آنتایم
معرفی سرویس‌های دوره‌ای‌ در سامانه ردیابی خودرو آنتایم
(5) 1 vote

چهارشنبه 25 بهمن 1396
یکی از کاربردی‌ترین خدمات سامانه ردیابی خودرو آنتایم، مدیریت سرویس‌های دوره‌ای همانند تعویض روغن، تعویض تسمه‌تایم، تمدید بیمه شخص ثالث و… است. کاربران می‌توانند زمان انجام این سرویس‌ها را در سیستم ثبت یا مشاهده کرده و یا با تنظیم معیار انجام آن سرویس که می‌تواند برحسب زمان یا مسافت باشد، در داشبورد زمان یا مسافت باقیمانده تا سرویس بعدی را مشاهده کنند. گفتنی است زمان باقیمانده در هر روز یک واحد کاهش یافته و مسافت باقیمانده بر حسب مسافت طی شده ای که ردیاب ارسال می‌کند تا دو رقم بامعنی نمایش داده می‌شود.
برای مدیریت، ثبت و مشاهده سرویس‌های انجام شده می‌توانید از بخش خدمات در اپ موبایل استفاده کنید.
 سرویس‌ها در سامانه ردیابی خودرو آنتایم

مدیریت هشدار سرویس‌ها

توجه‌: این بخش تنها توسط سرگروه قابل مشاهده است

مدیریت هشدار سرویس‌ها در سامانه ردیابی خودرو آنتایم

نرم‌افزار بگونه‌ای طراحی و برنامه‌ریزی شده است که انجام سرویس دوره‌ای بر حسب زمان (روز) و بر حسب مسافت ( کیلومتر ) قابل تعریف است. جهت ثبت معیار (زمان /مسافت) محاسبه تاریخ انجام سرویس از قسمت “مدیریت هشدار سرویس” گزینه “افزودن هشدار سرویس” را انتخاب نمایید. مثلاً می‌توانید سرویس لنت ترمز را بر 60 روز تنظیم نمایید. برای این منظور می‌توانید با انتخاب سرویس دوره‌ای مورد نظر (تعویض روغن موتور)، (با لمس نام سرویس، منوی کشویی سرویس‌های دوره‌ای مختلف باز می‌شود) زمان انجام سرویس دوره‌ای بر حسب زمان را “تیک” زده و عدد 60 را در این قسمت تایپ نمایید و در نهایت گزینه “تایید” را انتخاب کنید.

افزودن هشدار سرویس در سامانه ردیابی خودرو آنتایم

در صورتی که می‌خواهید سرویس ثبت شده قبلی را ویرایش کنید کافیست از لیست روی سرویس مورد نظر کلید نمایید تا فرمی همچون فرم افزودن هشدار سرویس برای آن باز شود.

ثبت سرویس جدید

فرض کنید امروز برای تعویض روغن مراجعه می‌کنید و پس از اتمام این سرویس می‌خواهید در گوشی هوشمند خود تاریخ تعویض این سرویس را ثبت نمایید تا آنتایم بتواند تاریخ سرویس دوره‌ای بعدی را به شما اعلام کند.

ثبت سرویس جدید در سامانه ردیابی خودرو آنتایم

برای این منظور ابتدا از بخش خدمات گزینه “ثبت سرویس جدید” را انتخاب کنید و از موارد موجود هر کدام که تمایل دارید آنتایم به شما یادآوری کند را “تیک” زده و در نهایت گزینه “ثبت” را انتخاب نمایید.
با انجام این عملیات نرم‌افزار در صورت وجود معیارهای زمان و مسافت برای این سرویس‌ها، زمان و مسافت پیموده در سرویس‌های انجام شده ریست شده و به مقدار تنظیمات برخواهند گشت.

سرویس‌های انجام شده

برای مشاهده سرویس‌های انجام شده برای هر سرویس کافیست در این بخش نام سرویس را لمس کرده تا گزارشی از سرویس‌های انجام شده مربوط به آن دریافت کنید.

سرویس های انجام شده در سامانه ردیابی خودرو آنتایمسرویس های انجام شده در سامانه ردیابی خودرو آنتایم

هشدار سررسید خدمات

با فعال کردن این گزینه در بخش امکانات » هشدارها، در صورت فرارسیدن سررسید یکی از خدمات آنتایم به شما هشدار خواهد داد.

گزارش‌گیری از خدمات در سامانه ردیابی خودرو آنتایم

در پنل وب سامانه آنتایم این قابلیت پیش‌بینی شده که کاربر این گزارش به ارائه خلاصه ای از خدمات ارائه شده بر روی خودروهای کاربر در یک بازه زمانی خاص می‌پردازد.

ورودی‌های زیر توسط کاربر قابل تنظیم است:

  • ردیاب (با قابلیت تکمیل خودکار). در صورتی که ردیاب وارد نشود، همه ردیاب‌هایی که کاربر عضو آن‌هاست در خروجی نمایش داده ‌می‌شود.
  • تاریخ شروع و پایان بازه انتخابی

پس از زدن دکمه جستجو، ردیف یا لیستی در برگیرنده اطلاعات خدمات ردیاب یا ردیاب‌های انتخابی کاربر، در خروجی نمایش داده می‌شود.
اطلاعات زیر برای هر خدمت نمایش داده می‌شود.

  • شناسه ردیاب
  • نام سرویس ارائه شده
  • تعداد انجام شده در بازه زمانی تعریف شده
  • زمان آخرین سرویس انجام شده در بازه زمانی تعریف شده
  • زمان باقیمانده تا سرویس بعدی (در صورتی که توسط سرگروه در کلاینت موبایل فعال شده باشد.)
  • مسافت باقیمانده تا سرویس بعدی (در صورتی که توسط سرگروه در کلاینت موبایل فعال شده باشد.)

گزارش‌گیری از خدمات در سامانه ردیابی خودرو آنتایم

آخرین بررسی‌ها

آموزش تنظیم حالت کاهش مصرف انرژی در ردیاب خودرو تلتونیکا

یکشنبه 14 مرداد 1397
آموزش تنظیم حالت کاهش مصرف انرژی در ردیاب خودرو تلتونیکا
(3.5) 2 votes

یکی از موارد مهم در مورد ردیاب‌های خودرو مسائل مربوط به مصرف انرژی آن‌ها است. با توجه به زمان‌هایی که موتور اتومبیل خاموش هست و شارژ باتری آن صورت نمی‌گیرید...

آموزش کامل فعال‌سازی رانندگی سبز در ردیاب‌ خودرو تلتونیکا

یکشنبه 14 مرداد 1397
آموزش کامل فعال‌سازی رانندگی سبز در ردیاب‌ خودرو تلتونیکا
(5) 1 vote

در این مقاله قصد داریم یکی از امکانات جانبی دستگاه‌ ردیاب خودرو مدل FMB920 و FMB900 شرکت تلتونیکا را به شما همراهان گرامی معرفی نمائیم. در ادامه با معرفی و...

آموزش فعال‌سازی تشخیص تصادف ردیاب خودرو تلتونیکا

یکشنبه 14 مرداد 1397
آموزش فعال‌سازی تشخیص تصادف ردیاب خودرو تلتونیکا
(5) 1 vote

یکی از قابلیت‌های جانبی و مفید دستگاه‌های ردیاب شرکت تلتونیکا، ویژگی تشخیص تصادف است به‌نحوی‌که دستگاه با استفاده از حس‌گرهای مختلف به‌ویژه حس‌گر شتاب سنج (ژیروسکوپ) خود می‌تواند وقوع و...