شما اینجا هستید: صفحه اصلی » راه‌کارها » محافظت و آرامش خاطر

محافظت و آرامش خاطر

Car-theft_2638889b

سرقت خودرو مشکلی جهانی بوده و در آینده نیز این مشکل پابرجا خواهد بود که همواره ذهن مالکان خودرو در سرتاسر جهان را به خود مشغول کرده است. البته زمانی که خودرویی سرقت می شود بیمه می تواند بخشی از ضرر را جبران کند اما نه صد در صد آن را. با تکامل ارتباطات بی سیم پیشرفته، سیستم های بازیابی خودروهای مسروقه جی پی اس راه حل جایگزینی برای حل یکی از قدیمی ترین جرم های جهان (سرقت) در اختیار قرار می دهد. سیستم های دزدگیر تنها زمانی موثرند که مالک خودرو به صحنه ی وقوع جرم و سرقت خودرو خود نزدیک است و زمانی که مالک خودرو به محل خودرو می رسد سارقان خیلی پیشتر با خودرو او گریخته اند.

 

fm1120_b

راه کار :

سیستم های ردیابی جی پی اس بهترین راه حل برای هشدار بدون درنگ و بازپس گیری خودروهای مسروقه هستند هرچند اگر خودروی مسروقه در مکانی مانند داخل کانتیرها باشد که دریافت امواج ضعیف هستند یا زمانی که آنتن های جی پی اس مسدود شده اند امکان جستجوی اطلاعات مکانی آنلاین غیر ممکن است.

به هر تقدیر، همه محصولات خودرویی تلتونیکا و میترک قابلیت مکان یابی آنلاین و امکان خاموش کردن خودرو از راه دور را دارند اما جهت صرفه جویی اقتصادی توصیه می شود یک ردیاب جی پی اس خودرویی با باطری داخلی و امکانات پایه و نه خیلی زیاد مانند FM1120 استفاده شود.