شما اینجا هستید: صفحه اصلی » مجله » TRACKR BRAVO یک دستگاه ردیاب به اندازه یک سکه است که به شما در یافتن اشیاء گمشده کمک می کند.
TrackR-2

TRACKR BRAVO یک دستگاه ردیاب به اندازه یک سکه است که به شما در یافتن اشیاء گمشده کمک می کند.
TRACKR BRAVO یک دستگاه ردیاب به اندازه یک سکه است که به شما در یافتن اشیاء گمشده کمک می کند.
(5) 1 vote

شنبه 27 شهریور 1395

تکنولوژی، گم کردن اشیاء را جالب کرده است. TrackR Bravo آخرین میوه از درخت نبوغ، حاصل تلفیقی از ابداع و فراموشی است، و اگر چه در حال حاضر بسیار جوان است ولی با توجه به موفقیت گسترده کمپین سرمایه های مردمی، استقبال بی نهایت از این دستگاه در سال های آینده  قطعی به نظر می رسد.

TrackR-2

این دستگاه ، یک دستگاه مجهز به بلوتوث به اندازه سکه می باشد که می تواند به شما در پیدا کردن وسایل گم شده کمک کند.
این دستگاه باریک و گرد، به اشیاء ( کلیدها، کیف پول و یا هر وسیله دیگری که در معرض گم شدن هستند) چسبیده یا متصل می شود و آنها را از طریق برنامه اندرویدی یا iOS کمپانی قابل ردیابی می کند ( قابلیت کار با device های آندروید ۴٫۴ به بعد و IOS نسخه ۸ به بعد مجهز به بلوتوث ) . همچنین اگر این ردیاب را به دسته کلید خود متصل کرده باشید و بنا به دلایلی قادر به پیدا کردن گوشی خود نباشید می توانید TrackR bravo را فشار دهید و این عمل موجب می شود که گوشیتان از خود صدایی تولید کند.

TrackR-1

۳۴

فراتر از این ردیابی دو سویه، TrackR bravo  همچنین به شبکه GPS کمپانی نیز متصل است که این امر گروهی از گوشی های هوشمند با قابلیت ردیابی را شامل می شود.  این بدان معناست که اگر شما شیء را که به آن TrackR bravo متصل شده است را گم کنید می توانید از طریق شبکه GPS کمپانی به دنبال آیتم گم شده خود بگردید. اگر گوشی که جزئی از شبکه است در فاصله ۳۰ متری شیء گم شده قرار گیرد (در محدوده TrackR bravo)، شما خبری مبنی بر آخرین مکانی که شیء در آن دیده شده دریافت خواهید کرد.

features_crowdgps

ضخامت این دستگاه ۳٫۵ میلیمتر و قطر آن ۳۴ میلیمتر است، که آن را تا حدودی از یک سکه ۱ دلاری بزرگتر می نماید (۲ میلیمتر ضخامت و ۲۶٫۵ میلیمتر قطر). دارای بدنه آلومینیومی بوده و از باتری قابل تعویض یکساله بهره می گیرد.

TrackR bravo ششمین محصول ردیاب این کمپانی است و این کمپانی در حال حاضر ۲۰۰٫۰۰۰ دلار از ارزش ردیاب پیشین خود (StickR TrackR) را برای ساخت شبکه GPS اختصاص داده است.

با اینکه TrackR bravo می تواند به قلاده سگ متصل شود، اما دستگاه های ردیاب مخصوص سگ های دیگری نیز نظیر the WhistleGPS نیز موجود است.

۱

آخرین بررسی‌ها

مازراتی تا سال ۲۰۲۰ خودروی برقی می‌سازد

شنبه 17 مهر 1395
مازراتی تا سال ۲۰۲۰ خودروی برقی می‌سازد
(4) 4 votes

OK1MKP9435 «مازراتی»، شرکت خودروسازی ایتالیایی لوکس (زیرمجموعه فیات کرایسلر) می‌خواهد تا سال ۲۰۲۰ خودروی الکتریکی بسازد. این دومین خودروی برقی از شرکت مادر مازراتی به حساب می‌‌آید. خبر خودروی برقی مازراتی...

رئیس سازمان فضایی: استفاده از ماهواره برای تشخیص و مهار آتش سوزی

دوشنبه 29 شهریور 1395
رئیس سازمان فضایی: استفاده از ماهواره برای تشخیص و مهار آتش سوزی
(3) 4 votes

۸eed440f-8088-47fa-ad09-3110db093ef1 رئیس سازمان فضایی اعلام کرد که از ماهواره‌ها برای تشخیص و مهار آتش‌سوزی‌ها استفاده خواهد شد. محسن بهرامی اعلام کرد: «باید تولید برخی فناوری‌ها در داخل انجام شود و دیگر...

۵ خودروی برتر از نظر فناوری های پیشرفته

دوشنبه 29 شهریور 1395
۵ خودروی برتر از نظر فناوری های پیشرفته
(5) 2 votes

a0bbe1a4-7ce0-4238-8245-55ee07be3467 در اینجا با ۵ خودرو آشنا خواهید شد که بیشترین بهره را از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ی جدید برده‌اند. در سال ۲۰۱۶ شاهد هستیم که مردم با بسیاری از تکنولوژی‌های جدید مواجه...