شما اینجا هستید: صفحه اصلی » گارانتی

گارانتی

تضمین اصالت و گارانتی محصولات

ره نگار گستر؛ کالای اصلی

ره نگار گستر بعنوان نماینده فروش محصولات تلتونیکا و میترک اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که ره نگار گستر برای تامین کالاها، تنها با شرکت‌های معتبر خارجی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته است، را از ره نگار گستر خریداری می‌کنند.شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود.

ره نگار گستر؛ گارانتی اصلی

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند، بنابراین گارانتی‌ اینگونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت ره نگار گستر دارای گارانتی رسمی می باشد و با اخذ مجوزهای لازم، وارد کشور شده‌اند.بنابراین کلیه کالاهایی که توسط شرکت بازرگانی ره نگار گستر عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در مجموعه ره نگار گستر به فروش نمی‌رسد. از این رو است که ره نگار گستراصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

گارانتی جهت سخت افزارهای تلتونیکا ۲۰ ماه گارانتی تعویض ره نگار گستر می باشد بدین معنی که همکاران محترم پس از ارسال دستگاه و تست حداکثر ۴۸ ساعتی تیم پشتیبانی شرکت در صورتی که عیب از دستگاه بوده و شرایط گارانتی رعایت شده باشد برای همکاران ارسال خواهد شد لذا با این شیوه گارانتی مشتریان به سرعت قادر خواهند بود خودروی مورد نظرشان را به سیستم مدیریت ناوگان برگردانند و در این میان با توجه به سرعت تعویض سخت افزار معمولا نیاز به نصب یک دستگاه جایگزین تا برطرف شدن ایراد دستگاه معیوب توسط همکاران نمی باشد و در نهایت به رضایت بیشتر مشتریان منتج می شود.

Teltonika logo